Telefon
WhatsApp
Şeffaf Zip Perde

Şeffaf zip perdelerde normal zip perde gibi çalışır. Uzaktan kumandalı motorlu veya manuede çalışabilir.

Zip Perdeler

Zip perdeler kolay kullanımıyla gündüzde sıkça rastlamaktayız.

Şeffaf Branda

Şeffaf branda nedir. Şeffaf branda ışık geçirme özelliğine sahip % 100 PVC den naylon malzemeden yapılır.

Katlamalı Telli Sistem Tenteleri

Avrupa'da popüler olan ve mimarların, peyzaj tasarımcılarının ve yaratıcı yeniden şekillendiricilerin çağdaş tasarımlarına giderek daha fazla yol açan zarif, zamanla test edilmiş veranda, ahşap pergolaya da, çelik konstrüksiyon yapılar ile uygulanabilir.

Vitrin Tentesi

Vitrin tentesi alışveriş merkezlerinde mağaza vitrinlerinde sıkça kullanılmaktadır. Diğer tente modellerimizden karpuz tente , sabit tente vitrin tentesi gibi kullana bilirsiniz.

Veranda Tentesi

Veranda tentesi büyük konaklarda villalarda binaların giriş kısmına sabit yapıya denir. Teras , balkon, sundurmada denile bilinir.

Garaj Otopark Tenteleri

Garaj otopark tenteleri çok fala ürün yelpazesi bulunmaktadır. Seçtiğiniz garaj otopark tentenizi önce keşif yapılır ölçüler alınır projelendirilir ve daha sonra imalata geçilir.

Şeffaf Tente

Şeffaf tente kapama bir çok yere kullana bilirsiniz klasik mafsallı, kasetli tente , çift açılır tente, pergola tente , sabit tente ön ve yan kısımları da kapatılabiliniz.

Klasik Tente Hareketli Saçak Sistemi

Klasik tente hareketli saçak sistemi klasik mafsallı tentelerin ön kısmına takılan mekanizmalı sistemdir.

Fransız Model

Fransız model tenteler Avrupa'da Fransa'da sıkca kullanıldığı için fransız model tente denir.

Kamelya Çardaklar

Kamelya çardaklar genelllikle yaz aylarında havuz başlarında kulandığımız yağmur güneşten korunmak için kullandığımız gölgelenme sisitemimizdir.

Özel Tasarım Tenteler

Özel tasarım Tenteler yapının mimarisine göre çelik konstrüksiyon kullanılarak yapılır .

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi pvc Şeffaf Branda ve polyester, blackout branda, ile yapılır. Şeffaf branda ile polyester brandayı birbiri üzerine yüksek frekanslı yapıştırma makinesi ile yapıştırılır.

Motorlu Tente

Motorlu tenteler Uzaktan Kumandalı veya sabit butonlu olur motorlu tentelerin bir çok modeli vardır.

Sabit Tente

Sabit tente sistemi dekoratif bir tentedir metal profil veya boru ile yapılır. yapılacak yerin mimarına uygun bir şekilde metal profil veya boru ile kaynak yapılarak oluşur üzerine akrilik kumaşlar pvc brandalarda da gergin bi şeklide gerdirilir.

Yarasa Tente

Yarasa tenteler geleneksel gölge modellerinin estetik , sıradışı ve inanılmaz derecede çok yönlü tentelerindendir.

Karpuz Tente

Karpuz tente isminden de anlaşıldığı gibi dilim dilim olması sebebiyle oval hatlarıyla karpuz tente denilmektedir.

Pencere Tipi Kasetli Wintent

Pencere tipi kasetli wintent diğer kasetli tentenlerden farkı mafsallı kolları bununmamaktadır.

Körüklü Tente

Körüklü Tente modeli manuel olarak Açılır Kapanır Diğer modellerden Farkı yan kısımlarının kapalı olduğudur. Diğer mafsallı tentelerin yan kısımları kapanmaz.

Çift Açılır Tente

Çift açılır tente modeli klasik mafsallı tente kasetli tente modelinde de uygulana bilinir. motorlu veya manuel seçenekleri mevcuttur.

Kasetli Tente

Klasik Mafsallı tente restaurant cafe balkonlarada en çok tercih edilen bir tente modelidir diğer tente modellerimiz arasında en ekonomik olan klasik mafsallı tentedir.

Klasik Tente

Klasik Mafsallı tente restaurant cafe balkonlarada en çok tercih edilen bir tente modelidir diğer tente modellerimiz arasında en ekonomik olan klasik mafsallı tentedir.

Raylı Cam Üstü Tente

Raylı tente genellile cam tavanların üzerine takılır. Raylı tenteler kış bahçeli alanlarınızın güneş ışığından maruz engeller raylı tentelerde pergola sistemi gibi uzaktan kumandalı akıllı tüp motorlarla çalışır.

Pergola Tente

Pergola nedir pergola kelimesi bize yabancı gelebilir. İtalyanca bir kelimedir, Latincede ise su geçidi, su yolu, saçak, anlamına gelen pergula denmiştir,

Bioklimatik Pergole

Bioklimatik pergole sistemleri arasında en gelişmiş modelleridir. Pergola tenteden farlı alüminyum güneş kırıcı panelleriyle doğal hava şartlarına muazzam bir dayanıklılık gösterir.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
Hemen Arayın! 0506 616 26 26